Resultater karusellrenn #3

Resultatliste for karusellrenn#3

2018-01-23
gustavvaaje-kolstad62

Endelig er resultatlisten for det tredje rennet iTelenorkarusellen klart! Vi beklager forsinkelsen.

Startnummer

Etternavn

Fornavn

Fødselsår

Rangering

Måltid

 

Aldersgruppe 0-6 år

 

 

 

2

Erika Sofie

Arvidsson-Hansen

2012

 

gjennomført

4

Jørgen

Bjerva

2012

 

gjennomført

5

Henrik

Nessa Brean

2012

 

gjennomført

8

Isak

Gulbjørnrud

2012

 

gjennomført

10

Marie

Stave Larsen

2014

 

gjennomført

13

Ragnhild

Bergseng

2012

 

gjennomført

15

Lea

Breivik

2012

 

gjennomført

17

Nora

Miljeteig Kallasten

2012

 

gjennomført

18

Alfred

Miljeteig Kallasten

2012

 

gjennomført

19

Erle

Kvarme

2013

 

gjennomført

20

Ella

Ågedal

2013

 

gjennomført

21

Vebjørn

Skoglund

2012

 

gjennomført

22

Viktoria

Nango

2012

 

gjennomført

23

Iver

Storvold

2012

 

gjennomført

27

Marte

Sibbern Johnsen

2012

 

gjennomført

28

Karen

Sibbern Johnsen

2012

 

gjennomført

33

Jørgen

Nessa Brean

2012

 

gjennomført

34

Lea

Olafsen

2013

 

gjennomført

37

Anna

Horsth

2013

 

gjennomført

42

 

Garder

2013

 

gjennomført

43

Liv

Ustvedt-Findreng

2014

 

gjennomført

44

Vilde

Storvoll

2014

 

gjennomført

45

Eir Olava

Indrelid Færserth

2013

 

gjennomført

47

Haakon

Torgersen-Paulsen

2012

 

gjennomført

48

Henrik

Torgersen-Paulsen

2012

 

gjennomført

50

Maia

Horsth

2015

 

gjennomført

51

Julian

Berge-Tukh

2012

 

gjennomført

52

Jonas

Waage

2013

 

gjennomført

53

Oscar

Waage

2012

 

gjennomført

 

 

 

 

 

 

 

Aldersgruppe 7-10 år

 

 

 

100

Kristoffer

Nessa Brean

2008

 

00:06:32

104

Vegard

Gaustad

2008

 

00:07:46

105

Johannes

Gaustad

2011

 

00:18:34

108

Ingrid

Haugen-Korgstad

2011

 

00:19:36

110

Eirik

Haugen-Korgstad

2011

 

00:14:14

113

Magnus

Haugen-Korgstad

2008

 

00:10:46

117

Synne

Scheid Danewad

2008

 

00:11:23

122

Odin

Scheid Danewad

2011

 

00:14:44

124

Sune

Peterson

2009

 

00:11:45

129

Aksel

Kongsten Husum

2009

 

00:12:00

130

Emilie

Otterstad

2010

 

00:14:40

131

Milli

Lerdal Johansen

2011

 

?

133

Mari

Randem

2010

 

00:12:33

135

Dyre

Meen

2010

 

00:10:47

136

Erlend

Meen

2010

 

00:11:50

137

Jonathan

Slang Raddum

2010

 

00:11:30

138

Oscar

Gulbjørnrud

2008

 

00:11:15

139

Alise

Haugen Seiersten

2009

 

00:13:22

140

Sigurd

Sandnes

2011

 

00:12:48

143

Magnus

Eikemo

2011

 

00:12:16

145

Mathias

Borge Thoresen

2011

 

00:18:37

146

Wiliam

Mosnesset-Timraz

2008

 

00:09:47

147

Helena

Mosnesset-Timraz

2008

 

00:12:07

150

Magnus

Kvarme

2009

 

00:12:10

151

Håkon

Kvarme

2008

 

00:10:14

152

Lukas Emil

Ågedal

2010

 

00:12:49

153

Noah Leander

Ågedal

2008

 

00:23:00

154

William

Nango

2010

 

00:14:57

155

Helene

Bodal Holm

2011

 

00:18:09

157

Emil

Storvold

2010

 

00:21:42

158

Odin

Hymer

2008

 

00:07:49

159

Magnus

Bjørnødegård

2009

 

00:13:44

160

Torvald

Børresen

2009

 

00:14:14

161

Johanne

Sibbern Johnsen

2010

 

00:14:55

166

Bruno

Capodistrias Wangberg

2008

 

00:06:35

170

Kristian

Rogne

2011

 

00:17:52

171

Helle

Mossige

2011

 

00:07:49

172

Sverre Jørgen

Woll-Andresen

2011

 

00:21:02

173

Anne

Woll-Andresen

2008

 

00:07:24

174

Ludvig

Berge-Tukh

2010

 

00:07:30

 

 

 

 

 

 

 

Aldersgruppe 11-12 år

 

 

 

202

Gunnar

Bjerva

2007

2

00:11:46

204

Eivind

Eikemo

2007

1

00:11:14

 

 

 

 

 

 

 

Aldersgruppe 13-16 år

 

 

 

250

Nils

Tveite

2002

1

00:09:10

Startnummer

Etternavn

Fornavn

Fødselsår

Rangering

Måltid

 

Aldersgruppe 0-6 år

 

 

 

2

Erika Sofie

Arvidsson-Hansen

2012

 

gjennomført

4

Jørgen

Bjerva

2012

 

gjennomført

5

Henrik

Nessa Brean

2012

 

gjennomført

8

Isak

Gulbjørnrud

2012

 

gjennomført

10

Marie

Stave Larsen

2014

 

gjennomført

13

Ragnhild

Bergseng

2012

 

gjennomført

15

Lea

Breivik

2012

 

gjennomført

17

Nora

Miljeteig Kallasten

2012

 

gjennomført

18

Alfred

Miljeteig Kallasten

2012

 

gjennomført

19

Erle

Kvarme

2013

 

gjennomført

20

Ella

Ågedal

2013

 

gjennomført

21

Vebjørn

Skoglund

2012

 

gjennomført

22

Viktoria

Nango

2012

 

gjennomført

23

Iver

Storvold

2012

 

gjennomført

27

Marte

Sibbern Johnsen

2012

 

gjennomført

28

Karen

Sibbern Johnsen

2012

 

gjennomført

33

Jørgen

Nessa Brean

2012

 

gjennomført

34

Lea

Olafsen

2013

 

gjennomført

37

Anna

Horsth

2013

 

gjennomført

42

 

Garder

2013

 

gjennomført

43

Liv

Ustvedt-Findreng

2014

 

gjennomført

44

Vilde

Storvoll

2014

 

gjennomført

45

Eir Olava

Indrelid Færserth

2013

 

gjennomført

47

Haakon

Torgersen-Paulsen

2012

 

gjennomført

48

Henrik

Torgersen-Paulsen

2012

 

gjennomført

50

Maia

Horsth

2015

 

gjennomført

51

Julian

Berge-Tukh

2012

 

gjennomført

52

Jonas

Waage

2013

 

gjennomført

53

Oscar

Waage

2012

 

gjennomført

 

 

 

 

 

 

 

Aldersgruppe 7-10 år

 

 

 

100

Kristoffer

Nessa Brean

2008

 

00:06:32

104

Vegard

Gaustad

2008

 

00:07:46

105

Johannes

Gaustad

2011

 

00:18:34

108

Ingrid

Haugen-Korgstad

2011

 

00:19:36

110

Eirik

Haugen-Korgstad

2011

 

00:14:14

113

Magnus

Haugen-Korgstad

2008

 

00:10:46

117

Synne

Scheid Danewad

2008

 

00:11:23

122

Odin

Scheid Danewad

2011

 

00:14:44

124

Sune

Peterson

2009

 

00:11:45

129

Aksel

Kongsten Husum

2009

 

00:12:00

130

Emilie

Otterstad

2010

 

00:14:40

131

Milli

Lerdal Johansen

2011

 

?

133

Mari

Randem

2010

 

00:12:33

135

Dyre

Meen

2010

 

00:10:47

136

Erlend

Meen

2010

 

00:11:50

137

Jonathan

Slang Raddum

2010

 

00:11:30

138

Oscar

Gulbjørnrud

2008

 

00:11:15

139

Alise

Haugen Seiersten

2009

 

00:13:22

140

Sigurd

Sandnes

2011

 

00:12:48

143

Magnus

Eikemo

2011

 

00:12:16

145

Mathias

Borge Thoresen

2011

 

00:18:37

146

Wiliam

Mosnesset-Timraz

2008

 

00:09:47

147

Helena

Mosnesset-Timraz

2008

 

00:12:07

150

Magnus

Kvarme

2009

 

00:12:10

151

Håkon

Kvarme

2008

 

00:10:14

152

Lukas Emil

Ågedal

2010

 

00:12:49

153

Noah Leander

Ågedal

2008

 

00:23:00

154

William

Nango

2010

 

00:14:57

155

Helene

Bodal Holm

2011

 

00:18:09

157

Emil

Storvold

2010

 

00:21:42

158

Odin

Hymer

2008

 

00:07:49

159

Magnus

Bjørnødegård

2009

 

00:13:44

160

Torvald

Børresen

2009

 

00:14:14

161

Johanne

Sibbern Johnsen

2010

 

00:14:55

166

Bruno

Capodistrias Wangberg

2008

 

00:06:35

170

Kristian

Rogne

2011

 

00:17:52

171

Helle

Mossige

2011

 

00:07:49

172

Sverre Jørgen

Woll-Andresen

2011

 

00:21:02

173

Anne

Woll-Andresen

2008

 

00:07:24

174

Ludvig

Berge-Tukh

2010

 

00:07:30

202

Gunnar

Bjerva

2007

 

00:11:46

204

Eivind

Eikemo

2007

 

00:11:14

 

 

 

 

 

 

 

Aldersgruppe 13-16 år

 

 

 

250

Nils

Tveite

2002

 

00:09:10