Karusellrenn #2 resultater

Resultat og deltakerliste fra dagens karusellrenn (13/1-2018).

2018-01-13
gustavvaaje-kolstad62

Flott renn i dag! Fine løyper og -2 grader. Overskyet og lett snøvær. 85 barn og ungdom deltok.

Aldersklasse 0-6 år

 

 

 

 

Erika Sofie

Arvidsson-Hansen

 

gjennomført

 

Jonas

Arvidsson-Hansen

 

gjennomført

 

Jørgen

Bjerva

 

gjennomført

 

Henrik

Nessa Brean

 

gjennomført

 

Hennie

Slang Raddum

 

gjennomført

 

Isak

Gulbjørnrud

 

gjennomført

 

Marie

Stave Larsen

 

gjennomført

 

Erle

Berglund

 

gjennomført

 

Aurora

Rusten Kristiansen

 

gjennomført

 

Signe

Haarseth Skeie

 

gjennomført

 

Lea

Breivik

 

gjennomført

 

Nora

Miljeteig Kallasten

 

gjennomført

 

Alfred

Miljeteig Kallasten

 

gjennomført

 

Erle

Kvarme

 

gjennomført

 

Ella

Ågedal

 

gjennomført

 

Viktoria

Nango

 

gjennomført

 

Iver

Storvold

 

gjennomført

 

Harald

Richter

 

gjennomført

 

Eskil

Holck Hauglin

 

gjennomført

 

Marte

Sibbern Johnsen

 

gjennomført

 

Karen

Sibbern Johnsen

 

gjennomført

 

Peder

Hove

 

gjennomført

 

Håkon

Smogeli

 

gjennomført

 

Sondre

Østerås

 

gjennomført

 

Jørgen

Nessa Brean

 

gjennomført

 

Lea

Olafsen

 

gjennomført

 

Anders

Randem

 

gjennomført

 

Eirik

Randem

 

gjennomført

 

Anna

Horsth

 

gjennomført

 

Julie

Maurtvedt

 

gjennomført

 

Emira

Inderberg

 

gjennomført

 

Meleah

Inderberg

 

gjennomført

 

Oliver

Gaarder

 

gjennomført

 

Ole Kvarme

Garder

 

gjennomført

 

Liv

Ustvedt-Findreng

 

gjennomført

 

Vilde

Storvoll

 

gjennomført

 

Eir Olava

Indrelid Færserth

 

gjennomført

 

Yuhan

Zhang

 

gjennomført

 

Haakon

Torgersen-Paulsen

 

gjennomført

 

Henrik

Torgersen-Paulsen

 

gjennomført

 

       

 

Aldersklasse 7-10 år

     

 

Kristoffer

Nessa Brean

 

00:05:29

 

Vegard

Gaustad

 

00:07:05

 

Johannes

Gaustad

 

?

 

Ingrid

Haugen-Korgstad

 

00:17:11

 

Eirik

Haugen-Korgstad

 

00:12:37

 

Magnus

Haugen-Korgstad

 

00:08:18

 

Synne

Scheid Danewad

 

00:09:10

 

Odin

Scheid Danewad

 

00:09:48

 

Sune

Peterson

 

00:09:32

 

Aksel

Kongsten Husum

 

00:09:44

 

Milli

Lerdal Johansen

 

00:17:12

 

Frida

Maurseth

 

00:09:48

 

Mari

Randem

 

00:09:08

 

Jonathan

Slang Raddum

 

00:09:29

 

Oscar

Gulbjørnrud

 

00:07:24

 

Alise

Haugen Seiersten

 

00:10:30

 

Sigurd

Sandnes

 

00:24:06

 

Gael

Conzalez

 

00:10:20

 

Jens

Storaunet

 

00:10:38

 

Magnus

Eikemo

 

00:11:18

 

Victor

Berglund

 

00:09:53

 

Wiliam

Mosnesset-Timraz

 

?

 

Magnus

Kvarme

 

00:09:40

 

Håkon

Kvarme

 

00:08:00

 

Lukas Emil

Ågedal

 

00:10:17

 

Noah Leander

Ågedal

 

00:08:02

 

William

Nango

 

00:11:11

 

Emil

Storvold

 

00:11:49

 

Odin

Hymer

 

00:05:54

 

Magnus

Bjørnødegård

 

00:10:08

 

Torvald

Børresen

 

00:10:33

 

Johanne

Sibbern Johnsen

 

00:10:38

 

Einar

Semb

 

00:11:01

 

Elias

Østerås

 

00:12:13

 

Lea

Krosskei

 

00:15:45

 

Aslak

Aarseth Skeie

 

00:08:35

 

Bruno

Capodistrias Wangberg

 

00:10:02

 

Inga

Haugdahl

 

00:13:22

 

Agnes

Holck Hauglin

 

00:10:49

 

Jacob

Schytz

 

00:07:18

 

 

 

 

 

 

Aldersklasse 11-12 år

     

 

Gunnar

Bjerva

 

00:12:27

3.plass

 Sigurd

Storaunet

 

00:12:32

4.plass

Eivind

Eikemo

 

00:10:47

1 plass

Just

Holck Hauglin

 

00:11:27

2.plass

Marte

Stromoen

 

?

5.plass

 

 

 

 

 

Aldersklasse 13-16 år

 

 

 

 

Mikkel

Vaaje-Kolstad

 

00:10:48

1.plass