Resultater karusellrenn #1

Her følger resultatlisten for første rennet i Telenorkarusellen 2018. 

2018-01-11
gustavvaaje-kolstad62

Her følger resultatlisten for første rennet i Telenorkarusellen 2018. Meld fra til gustko@nmbu.no om feil.

Fornavn

Etternavn

Tid

Rangering

 

 

 

 

Klasse 0-6 år

 

 

 

Iver

Mølmenn

gjennomført

 

Erika Sofie

Arvidsson-Hansen

gjennomført

 

Jørgen

Bjerva

gjennomført

 

Henrik

Nessa Brean

gjennomført

 

Aksel

Meen

gjennomført

 

Hennie

Slang Raddum

gjennomført

 

Isak

Gulbjørnrud

gjennomført

 

Eline

Haugen Seiersten

gjennomført

 

Marie

Stave Larsen

gjennomført

 

Erle

Berglund

gjennomført

 

Aurora

Rusten Kristiansen

gjennomført

 

Ragnhild

Bergseng

gjennomført

 

Signe

Haarseth Skeie

gjennomført

 

Lea

Breivik

gjennomført

 

Magnus

Breivik

gjennomført

 

Nora

Miljeteig Kallasten

gjennomført

 

Alfred

Miljeteig Kallasten

gjennomført

 

Erle

Kvarme

gjennomført

 

Ella

Ågedal

gjennomført

 

Vebjørn

Skoglund

gjennomført

 

Viktoria

Nango

gjennomført

 

Iver

Storvold

gjennomført

 

Harald

Richter

gjennomført

 

Eskil

Holck Hauglin

gjennomført

 

Ida

Lilleheier

gjennomført

 

 

 

 

 

Klasse 7-10 år

   

 

Kristoffer

Nessa Brean

00:06:55

 

Vegard

Gaustad

00:08:42

 

Johannes

Gaustad

00:18:08

 

Ingrid

Haugen-Korgstad

00:26:37

 

Eirik

Haugen-Korgstad

00:13:45

 

Magnus

Haugen-Korgstad

00:11:55

 

Synne

Scheid Danewad

00:13:36

 

Sune

Peterson

00:12:22

 

Aksel

Kongsten Husum

00:13:15

 

Emilie

Otterstad

00:14:30

 

Milli

Lerdal Johansen

00:30:22

 

Frida

Maurseth

00:13:25

 

Mari

Randem

00:13:01

 

Mia

Balto Molland

00:14:21

 

Dyre

Meen

00:11:28

 

Erlend

Meen

00:11:55

 

Jonathan

Slang Raddum

00:11:48

 

Oscar

Gulbjørnrud

00:09:42

 

Alise

Haugen Seiersten

00:13:12

 

Sigurd

Sandnes

00:16:27

 

Gael

Conzalez

00:22:10

 

Jens

Storaunet

00:13:42

 

Magnus

Eikemo

00:15:52

 

Victor

Berglund

00:14:46

 

Mathias

Borge Thoresen

00:18:54

 

Wiliam

Mosnesset-Timraz

00:09:32

 

Helena

Mosnesset-Timraz

00:12:49

 

Alde

Peterson

00:18:40

 

Vendela

Borgerud

00:18:48

 

Magnus

Kvarme

00:13:38

 

Håkon

Kvarme

00:06:05

 

Lukas Emil

Ågedal

00:23:04

 

Noah Leander

Ågedal

00:10:42

 

William

Nango

00:22:52

 

Helene

Bodal Holm

00:18:37

 

Emil

Storvold

00:18:03

 

Odin

Hymer

00:07:47

 

Magnus

Bjørnødegård

00:14:55

 

Torvald

Børresen

00:16:20

 

 

 

 

 

Klasse 11-12 år

   

 

Gunnar

Bjerva

00:13:27

1

Sigurd

Storaunet

00:13:27

1

Eivind

Eikemo

00:18:47

4

Just

Holck Hauglin

00:13:39

3

 

 

 

 

Klasse 13-16 år

   

 

Nils

Tveite

 

1